Asistenta clienti

Asistenta vanzari Ytong

Reprezentant vanzari Pozitie / zona Telefon E-mail

Elena Turcu

Area Sales Manager

B, IF, GR

0745.658.564

elena.turcu@xella.com

Bogdan Țiplea

Area Sales Manager

B, IF, CL

0755.113.521

bogdan.tiplea@xella.com

Maxim Eftei

Area Sales Manager

BT, IS, SV, VS, NT, BC

0755.113.511

maxim.eftei@xella.com  

Mugurel Pastramagiu

Area Sales Manager

BR, CT, GL, IL, TL, VN

0748.122.745

mugurel.pastramagiu@xella.com

 

Silviu Stan

Area Sales Manager

AG, DB, OT, TR, VL

0755.113.510

silviu.stan@xella.com

Marius Mazurencu

Area Sales Manager

AR, CS, DJ, GJ, MH, TM

0755.113.509

marius.mazurencu@xella.com

Adrian Batiu

Area Sales Manager

AB, HD, HR, MS, SB

0755.113.507

adrian.batiu@xella.com

Adelina Pană

Area Sales Manager

BV, CV, PH, BZ

0756.020.895

adelina.pana@xella.com

Virgil Sas

Area Sales Manager

BH, BN, CJ, MM, SJ, SM

0755.113.520

virgil.sas@xella.com

Viorel Gajim

Area Sales Manager Rep. Moldova

+37 369 312 976

viorel.gajim@xella.com

Asistenta tehnica

Nume Pozitie Telefon E-mail

Mircea Sibana

Manager Produs

0755.113.504

mircea.sibana@xella.com

Cătălin Oprea

Head of Project Management & Innovation

0755.113.508

catalin.oprea@xella.com

Iulia Floroiu

Project Manager

B, BR, BZ, CL, CT, GL, IF, IL, TL

0728.992.774

iulia.floroiu@xella.com 

Sebastian Ivan

Project Manager

AB, BN, CJ, HR, MM, MS, SB, SJ, SM

0758.013.365

sebastian.ivan@xella.com

Oliviu Ramneantu

Project Manager

AR, BH, CS, HD, TM

0725.346.025

oliviu.ramneantu@xella.com

Sorin Ailincai

Project Manager

AG, BV, CV, DB, DJ, GJ, GR, MH, OT, PH, TR, VL

0751.178.074

sorin.ailincai@xella.com

Vasile Antici

Project Manager

BC, BT, IS, NT, SV, VN, VS

0758.104.652

vasile.antici@xella.com

Andrei Cimpean

Consilier demonstratii tehnice

0751.178.077

Josif Kolcsar Minya

Consilier demonstratii tehnice

0751.178.076

Gabriel Secui

Consilier demonstratii tehnice

0748.122.707

Marian Puiu

Consilier demonstratii tehnice

0755.113.529

Lucian Weber

Consilier demonstratii tehnice

0799.944.981