Centru de relatii clienti

Asistenta vanzari Ytong

Reprezentant vanzari Pozitie / zona Telefon E-mail

Elena Turcu

Area Sales Manager

B (Sect.1, 5, 6), GR, IF

0745.658.564

elena.turcu@xella.com

Catalin Oprea

Area Sales Manager

B (Sect.2, 3,4),
IF

0755.113.508

catalin.oprea@xella.com

Emanuel Agache

Area Sales Manager

BC, BZ, NT, VN

0748.122.110

emanuel.agache@xella.com

Maxim Eftei

Area Sales Manager

BT, IS, SV, VS

0755.113.511

maxim.eftei@xella.com  

Mugurel Pastramagiu

Area Sales Manager

BR, CL, CT, GL, IL, TL

0748.122.745

mugurel.pastramagiu@xella.com 

Silviu Stan

Area Sales Manager

AG, DB, OT, TR, VL

0755.113.510

silviu.stan@xella.com

Marius Mazurencu

Area Sales Manager

AR, CS, DJ, GJ, MH, TM

0755.113.509

marius.mazurencu@xella.com

Adrian Batiu

Area Sales Manager

AB, HD, HR, MS, SB

0755.113.507

adrian.batiu@xella.com

Cristian Pirvu

Area Sales Manager

BV, CV, PH

0799.992.841

cristian.pirvu@xella.com

Calin Rus

Area Sales Manager

BH, BN, CJ, MM, SJ, SM

0755.113.520

calin.rus@xella.com

Viorel Gajim

Area Sales Manager Rep. Moldova

+37 369 312 976

viorel.gajim@xella.com

Asistenta tehnica

Nume Pozitie Telefon E-mail

Mircea Sibana

Manager Produs

0755.113.504

mircea.sibana@xella.com

Ioana Pinzaru

Head of Project Management

0748.122.706

ioana.pinzaru@xella.com

Radu Mica

Project Manager

B, BR, BZ, CL, CT, GL, IF, IL, TL

0725.346.025

radu.mica@xella.com

Sebastian Ivan

Project Manager

AB, AR, BH, BN, CJ, CS, HD, HG, MM, MS, SB, SJ, SM, TM

0758.013.365

sebastian.ivan@xella.com

Sorin Ailincai

Project Manager

AG, BV, CV, DB, DJ, GJ, GR, MH, OT, PH, TR, VL

0751.178.074

sorin.ailincai@xella.com

Vasile Antici

Project Manager

BC, BT, IS, NT, SV, VN, VS

0758.104.652

vasile.antici@xella.com

Andrei Cimpean

Consilier demonstratii tehnice

0751.178.077

Josif Kolcsar Minya

Consilier demonstratii tehnice

0751.178.076

Gabriel Secui

Consilier demonstratii tehnice

0748.122.707

Marian Puiu

Consilier demonstratii tehnice

0755.113.529